новости
17.12.2015
Біопальне А-95 есо+: якісна альтернатива дорогому пальному

Компанія «ВОГ РІТЕЙЛ» презентувала альтернативне біоетанольне пальне, яке дозволить споживачам суттєво зекономити на пальному.

 

Вже місяць на 273 АЗК компанії реалізується біопальне А-95 есо+, яке користується попитом в українців та змушує конкурентів навіть вдатися до «чорного піару» та публікації замовних матеріалів.

 

За словами генерального директора «ВОГ РІТЕЙЛ» Сергія Корецького, біопальне  стандарту Євро-5 виробляється на литовському заводі «Орлен». Виробництву передували вісім місяців розробок, експертиз та тестувань. Одне з ноу-хау біопального А-95 есо+ - використання високоякісних американських присадок. «Орлен» додав присадки до формули А-95 есо+ і це знівелювало недоліки використання альтернативного палива.   Звертаємо увагу, що в Європі на законодавчому рівні затверджено використання альтернативних палив і додавання біоетанолу до бензину є обов'язковим. Такий крок пояснюється турботою про екологію.

 

Щодня компанія «ВОГ РІТЕЙЛ» продає 30 тис. літрів біопального і відсоток водіїв, які переходять на нове пальне постійно збільшується. «Програма лояльності «ПРАЙД» показує: споживачі, які заправилися альтернативним пальним  починають його постійно купувати»,  - зазначив Сергій Корецький.

 

Важливий аргумент для споживачів - вартість бензину. Так, «ВОГ РІТЕЙЛ» скористався пільгами по розмитненню такого виду пального, що  дозволило встановити прийнятну ціну: в середньому літр А-95 есо+ на 3 гривні нижче від ціни звичайного бензину. Вартість пального компенсує незначне збільшення витрат: від 1 до 5%.

 

 Мережа АЗК WOG звертає увагу споживачів, що A-95 есо+ згідно українського законодавства є саме альтернативним видом пального, що має містити не менше 30 % етанолу у своєму складі. Тоді як вуглеводневим автобензинами згідно технічного регламенту 01.08.2013 г. №927 та державних вимог 4839:2007 і ДСТУ 4839:2007 можуть дозволяється вміст лише 5 % кисневмісних з'єднань до кінця 2015 року і 7% - з 1 січня 2016 року.

 

есо+. «Ми не отримували жодної скарги ні на гарячу лінію, ні на АЗК. Я гарантую, що біопальне А-95 есо+ - заводський продукт європейської якості, який продається за чесною ціною»,- резюмував генеральний директор «ВОГ РІТЕЙЛ».

 

 

За додатковими коментарями звертатися на електронну пошту: support_loyalty@wog.ua

 

 

  © 2010-2015. Карта качества топлива Украины. Все права защищены. Сделано в MCG